Our range of products include decorative glass bowls, 750ml glass bowl and glass bowl sets.
₹ 20 / Set Get Latest Price
| Material | Glass |
| Type | CANDLE VOTIVE |
| Capacity | 250 ml |
| Number of Pieces | 1 |
| Lid Included | Yes |
| Shape | Round |
| Design | Printed, Colored, Textured, Plain |
| Features | Food Grade |
| Usage/Application | Restaurant Use, Home Use, Serving, Gifting |
Minimum order quantity: 500 Set
₹ 95 / Piece Get Latest Price
| Material | Glass |
| Type | Serving Bowl |
| Capacity | 750 ml |
| Number of Pieces | 1 |
| Lid Included | No |
| Shape | Round |
| Design | Plain |
| Features | Food Grade |
| Usage/Application | Storage, Restaurant Use, Gifting, Home Use |
| Brand | SK OVERSEAS |
Minimum order quantity: 250 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Material | Glass |
| Type | Bowl Set |
| Capacity | 250 ml |
| Number of Pieces | 1 |
| Lid Included | No |
| Shape | Round |
| Design | Printed, Colored, Plain |
| Features | Food Grade |
| Usage/Application | Gifting, Home Use, Serving |
Minimum order quantity: 350 Piece
Shahrukh Khan (Properitor)
SK Overseas
21 Kashmiri Gate, Muli Wala Khet
Firozabad - 283203, Uttar Pradesh, India